video

Mitsubishi Eclipse Cross - "Stretnutia" - imidžové video (Autosalón Ženeva 2017)

26. 06. 2018 | Eclipse Cross | MY18

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) predstavilo vo svetovej premiére na ženevskom autosalóne 2017 svoje nové kompaktné SUV Eclipse Cross. Eclipse Cross je globálny strategický model, ktorý sa do predaja dostal najskôr na európskom trhu a to už na jeseň 2017 (na Slovensku v predaji od januára 2018). Japonsko, Severná Amerika, Austrália a ďalšie regióny nasledovali.

Úplne nové kompaktné SUV kupé Eclipse Cross sa pripojilo ku globálnemu radu crossoverov a SUV modelov spoločnosti MMC: ku kompaktnému SUV ASX a stredne veľkému SUV Outlander a Outlander PHEV.

Eclipse Cross, ktorý je spojením ostrých línií vozidiel s karosériou kupé a dynamickej mobility vozidiel kategórie SUV, nesie unikátny punc stylingu a výkonu Mitsubishi.

Medzi ďalšie rozlišovacie znaky modelu Eclipse Cross patrí jeho DIZAJN, ktorý vodiča motivuje k tomu, aby vyrazil na cesty a užil si jazdu, KONEKTIVITA, ktorá inšpiruje k novým zábavným dobrodružstvám, a v neposlednom rade TECHNOLÓGIA pohonu všetkých kolies, ktorá prináša upokojujúci pocit z jazdy a posúva zážitok z jazdy na vyššiu úroveň.

Dĺžka záznamu: 00h 01m 45s
Formát: mp4
Veľkosť súboru: 27.29 MB